To był nasz pierwszy start w Poznaniu. Słyszeliśmy wiele dobrych opinii o biegach w stolicy wielkopolski – o świetnej organizacji, cudownej atmosferze i tysiącach pozytywnie nastawionych biegaczy. Dlaczego mielibyśmy nie spróbować? Tym bardziej, że szykował się duży bieg (jak się...








